Ile kosztuja materialy budowlane?

Kategorie Budowa domow

"Czasami ludzie myślą, że jestem niegrzeczny, bo nie mówi nic do nich, gdy mijam ich na korytarzu lub gdy jestem na zewnątrz. Prawdziwym powodem jest to, że nie mogę już rozpoznawać ludzi patrząc na ich twarze. I" nie jestem pewien, że znam je, dopóki nie mówić do mnie ".

Gambrel uważa, że ??ważne jest, aby znaleźć i wykorzystać dostępne zasoby dla niedowidzący, aby utrzymać jej wolność życia. Dowiaduje niezależne informacje dzienną zadając wokół. "To mój dobry przyjaciel miał książeczkę o różnych agencji, które oferowanych zasobów dla seniorów, więc zacząłem nazywając każdy numer w części dotyczącej wzroku."

Nazywając się, że znajduje się bezpłatny komputer z Teksasu ośrodkiem Wizualnie kwestionowane. Dzięki tej organizacji, dowiedziała się o ZoomText® 9.1, oprogramowania powiększającego, które pozwoliły jej uzyskać na autostradzie informacji. Nie tylko ZoomText® powiększać, ale także wykorzystuje technologię, która odczytuje na głos aplikacji i dokumentów w przyjaznej, ludzkiej brzmiący głos tuż przez głośniki użytkownika komputera.

"Nigdy nie myślałem, że znowu chce komputer", powiedział Gambrel. "Oni stał się koniecznością pod koniec mojej kariery. Ale wciąż pamiętam jak pierwszy raz dostałem e-mail od mojego szefa, a ja poszedłem prosto do gabinetu i zapytał:" Czy nie możemy po prostu krzyczeć tam iz powrotem? ' ".

Gambrel powiedział, że z powodu ograniczonych środków i personelu dla wielu organizacji Skontaktowała, musiała zostawić wiadomość głosową szczegółowe dla nich, aby uzyskać odpowiedź. "Oni nie mają pieniędzy, aby ktoś pracownikom telefony przez cały czas. Jest to czasochłonne, aby znaleźć potrzebne niezależnych żywych zasobów i wielu moich przyjaciół denerwować z coraz nagranie i po prostu odłóż słuchawkę. Ale jeśli trzymać powołanie, w końcu będziesz uzyskać połączenie z powrotem, a jeśli nie może pomóc, może ona dać kolejny numer kontaktowy dla kogoś, domki letniskowe w Karwi kto może ".

Choć wciąż nie otworzyły konto e-mail, znalazła jej nowy komputer pomocne do czytania wiadomości i drukowanie kuponów. Ona oczekuje czegoś więcej. "Mam zamiar żyć, dopóki jestem 100 i żyć niezależnie. Uczenie się więcej o korzystaniu z komputera jest po prostu kolejnym narzędziem do tego."

Diane Carbo Registered Nurse ma więcej niż trzydzieści pięć lat w dziedzinie pielęgniarstwa. Jej doświadczenie jako menedżer opieki geriatrycznej, czyni ją jednoznacznie zakwalifikowane do pomocy. Znajdziesz tu obszerny pomocne informacje, które będą stale aktualizowany, że pomożecie wiek w miejscu. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Diane i dowiedzieć się więcej o bycie niedowidzący zapisać się na "troskliwego rzecznik" wolnym biuletyn i skorzystać z bezpłatnego e-kursu promując siebie i innych

hologramy na legitymację
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.