Minimalizm w budownictwie

Kategorie Budowa domow
Minimalizm w budownictwie

Dlaczego potrzebujemy Drzewa

To smutny fakt, że mamy tak wiele drzew, zniszczone przez lata, które miały negatywny wpływ na nasze środowisko. Przez wiele lat wydawało się, że nikt nie wiedział, czy dbał o długofalowych skutków naszych działań. A w dzisiejszych czasach wydaje się, że wszyscy ludzie są talking about. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się o powodach drzewa są tak istotne dla naszej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, to poświęć kilka minut na przeczytanie tego artykułu.

Tlen

Czy wiesz, że to normalne wielkości drzewa mogą wytwarzać wystarczającej ilości tlenu w ciągu jednego roku, aby utrzymać rodzinę czterech osób? Wytwarzają one ten tlen w procesie fotosyntezy. Proces ten jest, gdy drzewa bierze energię światła słonecznego i produkuje cukier. Cukier przekształcany jest do adenozynotrifosforanu przez oddychanie komórkowe. Tlen jest produktem ubocznym procesu chemicznego.

Dom Wartość

W domu z jakimiś gustownie posadzonych drzew w swoim ogrodzie adwokat rozwodowy Sokołów może osiągnąć wartość aż do dwudziestu pięciu procent wyższy niż podobny, ale bezdrzewne, domu. Estetykę i prywatność świadczone przez tych pięknych roślin dodaje tyle do zakończenia idealnego domu rodzinnego.

Duży biznes

Tak długo, jak odpowiedzialnie traktujemy drzewa mogą nadal świadczyć pracę dla wielu pokoleń rodzin. Surowiec jest stosowany do wytwarzania ponad piętnaście tysięcy różnych produktów. Drzewa nadają się do recyklingu, odnawialne i biodegradowalne. Niektóre z bardziej zróżnicowanych produktów, które są wykonane z drewna, są:

Minimalizm w budownictwie

• Pasta do zębów

• witaminy

• Leków

• Tworzywa sztuczne

• Film fotograficzny

Sadzenie nowych drzew

Jeśli sadzimy dwadzieścia milionów drzew, będą produkować dwieście sześćdziesiąt milionów ton tlenu. Będą również usunąć dziesięć milionów ton dwutlenku węgla z atmosfery.
https://sic.com.pl/oferta/materialy-obiciowe/sztuczna-skora/
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.