Studenci budonictwa buduja domy

Kategorie Budowa domow

Studenci budonictwa buduja domy

Jak uzupełniać swoje wykształcenie jednoczesnym podnoszeniu małych dzieci

Wychowywanie dzieci jest wystarczająco stresujące. Wychowywanie dzieci i udział w kolegium jest niemal nie do pomyślenia, ale jest to możliwe. Miałem 3-miesięczną córkę i 1-letniego syna, kiedy zdecydowałem się wrócić do szkoły i ukończyć swój pierwszy tytuł magistra.https://www.dermo-estetic.pl Pieniądze były skromne, a ja karmi moją córkę, która odmówiła picia z butelki. Na szczęście, mój mąż i wtedy matka mogła siedzieć dziecko prawie cały czas.

Po ukończeniu stopnia pierwsze Masters, ja i mój mąż rozwiódł, zacząłem pracę w pełnym wymiarze czasu pracy jako pracownik socjalny i uczęszczał do szkoły absolwent pełnym tworzenie stron włocławek wymiarze godzin przez doktoranta. Moje dzieci były 3 i 4 lat, i trudno było opiekować nimi pracować i chodzić do szkoły w tym samym czasie. W związku z tym konieczne było dla mnie, aby uprościć swoje życie. Moja matka błagała mnie do porzucenia szkoły. Powiedziała: "Sandy te uczelnie są wykonane z cegły i kamienia i będą istnieć, kiedy jesteś martwy i znika, ale dzieci będą wszystkie małe na krótki okres w swoim życiu. Wróć do szkoły, gdy dzieci są w szkole pełnej -czas."

Studenci budonictwa buduja domy

Zastanawiałem porady mojej matki. Jedynym problemem było to, że zarabiał dwadzieścia tysięcy dolarów rocznie ze stopniem magistra jako pracownik socjalny. Miałem problemy, aby związać koniec z końcem i spania z żonatym mężczyzną 38 lat starszy ode mnie. Nienawidziłam siebie i swoją sytuację finansową. Modliłem się do Boga, aby dał mi znak lub sugestię czy powinienem wycofać się z absolwentów szkoły. Następnego dnia, w sobotę, moim porannym klasie profesor socjologii edukacji było późno i kolega kolega i ja nawiązałem rozmowę o naszej rodzinie, szkole i harmonogram prac.

Klasa kolega był ciemny cerze, w średnim wieku, kobiety Afroamerykanów, którzy fizycznie przypomniał mi o sobie.

- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.