Domy szkieletowe

Kategorie O nas
Domy szkieletowe

Znaczenie tempo mowy Gdy Twoje dziecko Rodzicielstwo

Tempo mowy

Zbadajmy potężne sposoby możemy wysyłać wiadomości do siebie (i dla naszych dzieci) za pośrednictwem naszego tempa zapoznaj się z naszą ofertą mowy ...

Tempo wypowiedzi jest zdefiniowane jako jak szybko i jak powoli osoba mówi do drugiej. Szybkość mowy można niewerbalnie komunikować zarówno dogłębną wiedzę lub czystego niepewność o dowolnej tematyki. Może również niewerbalnie komunikować cierpliwości i niecierpliwości głośnik ma się dana osoba słucha.

Kiedy osoba zna "od podszewki" w danym temacie, on lub ona może mieć zwiększone tempo mowy, ponieważ on lub ona opanowała ten przedmiot. Osoba nie jest "potknięcia jego / jej słów", ponieważ on lub ona ma wystarczającą praktykę i doświadczenie. Z drugiej strony, ktoś może mówić bardzo szybko "jak gdyby" on lub ona ma takiego opanowania, a gdy przyjrzeć się bliżej, osoba naprawdę nie robi. Osoba po prostu mówić szybko, aby ukryć swoją niepewność od słuchacza (lub on / ona jest nerwowy).

Kiedy osoba zna "od podszewki" w danym temacie, on lub ona może mieć zmniejszone tempo mowy, ponieważ dana osoba opanowała ten przedmiot. On lub ona jest celowo mówiąc wolniej, więc słuchacz może przetworzyć materiał. Z drugiej strony, nie zawsze jest w tym przypadku. Zdarza się, że głośnik będzie mówić powoli, ponieważ on lub ona nie wie wystarczająco dużo materiału, a osoba szuka odpowiednich słów do powiedzenia.

Domy szkieletowe

Wreszcie, tempo mowy niewerbalnie komunikuje się, że głośnik "ma czasu na rozmowę" (komunikowanie cierpliwości) lub "nie ma czasu na rozmowę" (komunikowanie zniecierpliwienie). Kiedy to nastąpi, głośnik może prowadzić rozmowę w taki sposób, że może zostawić słuchacza wielkie uczucie, albo absolutnie straszne o siebie lub siebie.

W jaki sposób korzystać z tej niewerbalnej narzędzie na swoją korzyść z malucha? Poprzez monitorowanie tempa mowy, będzie upewnienie się, że Twój maluch ma środowisko zapraszając dobrze słuchać. Twój maluch chce się czuć jak on lub ona może być dla głośnika i przyczyniają się do rozmowy. Jeśli chcesz zbudować silny związek między siebie i swojego malucha ważne jest, aby monitorować jak szybko / wolno mówić do malucha.

Czy chcesz dowiedzieć się dokładnie, jak wyeliminować dziecka out-of-control i wyzywające zachowanie bez stosowania kar limitu czasu, planuje behawioralne, lub korzyści?

Aby pobrać i słuchać mojego wolnego nagrań audio "Dlaczego Kary, przerwy w grze, behawioralne Plany i nagrody nie działają ... ale będzie to" wizyta: Free Audio Recordings

Jason Johnson (MSW) pracowała z setkami małych dzieci przez nastolatków, u których zdiagnozowano A.D.H.D, opozycyjno Defiance Disorder, zaburzeniami zachowania, zespołem Aspergera, Bi-polar i ciężką emocjonalnych problemów / behawioralnych.


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.