Dom dostosowany do Twoich potrzeb

Kategorie Profesjonalizm

Weight Loss Motivation - rozwiązywanie problemów

Rozwiązanie problemu

Znalezienie motywacji wykorzystując wrodzone zdolności człowieka

Wiem, że kiedy przeczytałem tytuł tej strony niektórzy z Was mogą się denerwować i myśleć, że rozwiązywanie problemów oznacza posiadanie zrobić ponownie frakcji. Zapewniamy, że nie ma udział matematyki i nie będzie quiz na końcu.drukarnia wielkoformatowa Kiedy używam terminu "Rozwiązywanie problemów" mam na myśli wrodzonej zdolności każdego człowieka do rozwiązywania problemów (duże lub małe) na codzień.

Więc teraz problem, aby znaleźć się przed tobą jest to, że brakuje motywacji, aby schudnąć. Bez względu na to ile waga chcesz stracić te funtów zamierzamy wydawać się groźnym przeciwnikiem, jeśli nie są odpowiednio uzbrojony w motywacji i umiejętności, aby wygrać walkę.

Uzbrojenie siebie

Zamierzam dać ci scenariusz i chcę Ci myśleć dokładnie tak, jak byś sobie tego problemu, jeśli dzieje się z tobą. Idziesz do łazienki pewnego ranka (lub bez względu na porę dnia # 1 lub # 2 początku męczył ty) i można zauważyć niewielką kałużę na podłodze pod zlewem. Patrzysz na rurach i nie widzą nic przecieka. Więc wytrzeć kałużę zakładając, że było po prostu dziwne zdarzenie losowe i przechodzimy z dnia. Następnym razem, kiedy powrócić do korzystania z obiektów można zauważyć kolejną kałużę pod zlewem, ale tym razem jest większy. Nadal nie zauważalne kroplówka.

Dlatego istnieje kilka różnych sposobów można obsłużyć problem tak:

1. Dzwonisz profesjonalnego (hydraulika) przyjść poradzić sobie z problemem.

2. Wiesz coś o kanalizacji i lubisz majsterkować więc najpierw przejść do trybu online i odnośnika problem. Aby dowiedzieć się, co myślisz jest problem i jak go naprawić. Idziesz do sklepu komputerowego i odebrać niezbędne elementy, aby rozwiązać problem.

3. Masz znajomego lub członka rodziny, który jest dobry w naprawianiu rzeczy więc zadzwonić do niego / niej i poprosić przyjść pomóc rozwiązać problem.


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.