Profesjonalna ekipa budowlana

Fakty z drzewa Regulamin – Jakie są ojczym, przyrodnimi siostrami, kuzynami Dwukrotnie usunięte, Etc

Ostatnio miałem okazję ponownie przeczytać pierwszy rozdział poradnika Mark HERBER za „Ancestral Szlaki”. To naprawdę jest jedną z najlepszych książek o historii brytyjskiej Isles rodziny i genealogii.

Ta ważna książka dla historyków rodziny, ma niesamowity rozdział dotyczący pojmowania relacji rodzinnych.cukierniacieslikowski Nie, z pewnością nie sugeruję, że jest to publikacja samopomocy celu mężczyzn i kobiet przeżywa złe poprawki w swoich relacjach; jego bardziej o tym, co zwroty ojczyma / matka, brat / siostra i tak dalej patrz! Uczy nas, w prosty sposób, słowo „krok” oznacza, że ??po prostu nie ma połączenia krwi łączący strony i wyłącznie jakiegoś połączenia poprzez małżeństwa. „Pół” jest w rzeczywistości czymś innym znowu i gdzie rzeczywiste ludzie mają tylko jedną matkę lub ojca wspólnego.

Teraz, ponieważ mam macochę, pół-siostra i ja też kiedyś miałem krok pradziadek, aż zmarł, po stronie matki, jestem świadom tych terminów. Tak więc, mimo wszystkich tych http://www.przedszkoleaqq.pl różnych związków są poprawne w sposób faktyczny, nadal dostać dreszcze spływały mi po plecach, gdy widzę te nieco chłodne bezosobowe terminów używanych przy identyfikacji folk, dla których mam miłość i szacunek. Wydaje mi się, że podczas korzystania z tych prefiks, że jestem chcąc zdystansować się od tych drogiego ludu z jakiegoś powodu. Chciałbym skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć, że nie jest to prawdą. Kiedy jesteśmy notując historii naszej rodziny, jednak czasami musimy być bardzo dokładne w wyjaśnianiu relacji do kogoś i tak szczegółowo, jak dokładnie i gdzie dana osoba pasuje do naszego drzewa genealogicznego. Żadna trudniejsze niż wtedy, gdy mamy do czynienia z nieślubnych naszymi liniami.

Może w XX wieku, urodzić się z rodzicami, którzy są małżeństwem niesie piętno trochę w przeszłości było to zupełnie inna historia; więc zachęcam do obsługiwać go z czułością, gdy mówisz do członków rodziny starszej generacji.

– autor artykułu