Ile pieter powinien miec dom jednorodzinny?

Kategorie Strona glowna
Ile pieter powinien miec dom jednorodzinny?

Niedowidzący Starszy wykorzystuje komputer do samodzielnego życia Enhance

Przez większość swojego życia, Dorota Gambrel cieszył się najlepszym zdrowiem. Jako samotna matka, podniosła dwoje dzieci, przeniósł jej starsze matki z nią, a pracował w gabinecie lekarskim.

Jednak w wieku 59 lat, zdiagnozowano u niej raka piersi.https://www.hekko.pl/ W wieku 60 lat, nagły początek zwyrodnienia plamki opuścił jej poważnie upośledzone widzenie. Znalazła żadnego pożytku swoim komputerze z wadami wzroku, więc dała ją.

Ile pieter powinien miec dom jednorodzinny?

Wkrótce potem odkryła miała cukrzycę, a przepukliny rozworu przełykowego i astma. "W wieku 59 lat, wszystko rozpadło się na moje zdrowie fizyczne", powiedział Gambrel ", ale traci większość mojego wzroku na zwyrodnienie plamki żółtej jest największym wyzwaniem samodzielnego życia przez daleko."

Mimo to, nie zwolnił ją dużo. Gambrel, teraz 68, mieszka na wyższych niezależnej wspólnoty życiowej. Jej ulubionym hobby jest znalezienie nowych receptur na jej nowym komputerze. Uwielbia gotować, a nawet przygotował kolację wakacje dla wszystkich mieszkańców w jej budynku z maleńkiej kuchni w swoim mieszkaniu w ubiegłym roku. "Gotuję cały czas, a kiedy mam ekstra, to idę do moich sąsiadów."

Ile pieter powinien miec dom jednorodzinny?

"To zabawne, ale ludzie zapominają mam niepełnosprawności bo obejść tak dobrze. Oni nazywają mnie [w obszarach Wspólnoty mieszkających] i powiedzieć:" Hej, Dorota spojrzeć na to ", i muszę je mogę przypomnieć 't zobaczyć. Jestem legalnie ślepa. "

Dla wielu seniorów, zwyrodnienie plamki może poczuć się jak we wczesnym kary śmierci. Nawet rozbuchanej osoby samoocena może cios, gdy on lub ona myśli o życiu zależność od innych. Nagle wizja upośledzona ma do czynienia z perspektywą, że starsi Działania raz cieszył niezależnie może poidła być niemożliwe bez pomocy innej osoby. Działalność społeczna może dojść do zatrzymania.

transport najlepsza firma
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.